Україна

Укрзалізниця скасувала частину приміських поїздів – 1News

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО


Фото з відкритих джерел

Причною назвали небезпеку продовження курсування

“Укрзалізниця” скасовує низку приміських поїздів по всій країні у зв’язку з небезпекою продовження курсування. Про це повідомила пресслужба перевізника в Facebook.

Відсьогодні, 25 лютого, скасовано приміські поїзди Київського регіону, що курсують із Києва в напрямку Тарасівки, Фастова, Зернового, Ворожби, Конотопа, Шостки, Василькова, Коростеня, Тетеріва, Малина та між цими пунктами.

Електропоїзди, що курсують зазвичай до Бучі зі Святошино та Борщагівки, продовжать ходити, але тепер курсуватимуть лише до Ірпеня.

В Одеському регіоні скасовані поїзди, що курсували за маршрутом Миколаїв – Херсон, Херсон – Вадим та Христинівка – Умань.

У центральному регіоні скасовані поїзди Запоріжжя – Новоолексіївка та Мелітополь – Запоріжжя.

У Львівському регіоні скасовуються електропоїзди сполученням Львів – Лавочне – Чоп з 25 лютого та зворотно з 26 лютого.

Також скасовані електропоїзди сполученням Харків – Козача Лопань, Мерчик – Тростянець – Смородине та Тростянець – Смородине – Люботин.

Скасовано низку приміських рейсів на сході країни: поїзди за маршрутами Харків – Бахмут, Харків – Лозова – Краматорськ та Харків – Слов’янськ не курсуватимуть до подальших вказівок.

Поїзди Маріуполь – Південнодонбаська курсуватимуть лише до Волновахи, поїзди з Лимана, Ізюма та Святогірська курсуватимуть лише до Фенольної замість станції Скотувата. Поїзди сполученням Лантратівка – Кіндрашівська-Нова обмежуються по станції Новий Айдар.

1News за темою: Що робити в надзвичайній ситуації або в зоні бойових дій: Інструкція для населення

Нагадаємо, Верховна Рада проголосувала за запровадження воєнного стану у зв’язку із повномасштабним вторгненням російських військ. У звʼязку з цим СБУ закликала українців чітко слідувати інструкціям військових і місцевої влади. 


ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS
Джерело

Back to top button