Україна

«Укрзалізниця» планує провести модернізацію приміського сполучення Києва

АТ “Укрзалізниця” спільно з Київською міською та районними адміністраціями опрацьовує проект з якісного оновлення приміського сполучення Київського вузла. Про це повідомив голова компанії Євген Кравцов журналістам на зустрічі в Києві, передає 1NEWS.

“У нас є проект на повне якісне оновлення приміського сполучення Київського вузла як пілотного і найбільш затребуваного для цієї послуги в країні. Нам для цього необхідно співфінансування та фінансовий ресурс із боку місцевої влади. Проект порівняно з бюджетами розвитку міста Києва і, зокрема, всієї області – зовсім недорогий, становитиме всього кілька мільярдів гривень”, – заявив голова “Укрзалізниці”.

За його словами, цей проект передбачає повне оновлення рухомого складу приміських поїздів по Київському вузлу, який з’єднує Київське кільце і територію міста й ближнього передмістя в напрямку Ірпеня, Білої Церкви та Фастова, а також Броварів, Борисполя та Обухова.

“Ми бачимо для себе цей формат як формат ефективного завезення і вивезення пасажирів у години “пік” уранці та ввечері з інтервалом у 10-15 хвилин і зі значним розширенням інфраструктури самого Києва та Київського вузла. Говорячи простою мовою, ми хотіли б зробити на базі залізничного передмістя “Укрзалізниці” в Києві – Київський S-Ban”, – пояснив Кравцов.

Він також зазначив, що на прикладі швидкісного поїзда до Бориспільського аеропорту компанія опрацювала безпроблемну інтеграцію великої кількості рейсів приміського сполучення в поточний графік Київського вокзалу.

“Ми бачимо, що є великий попит насамперед у Києві, але також і у всій Україні – на поліпшення приміського сполучення. Але тут нам необхідна співпраця з місцевими органами влади”, – наголосив він.

 

Back to top button