Україна

Укрзалізниця підвищила ціни на білизну в потягах


Укрзалізниця підвищила ціни на білизну в потягах

Постільна білизна в плацкартних і купейних вагонах коштуватиме 80 гривень, у вагонах СВ – 120 гривень.


Укрзалізниця оголосила про підвищення вартості комплектів постільної білизни в плацкартних і купейних вагонах у 1,6 раза – до 80 гривень, у вагонах СВ – удвічі, до 120 гривень. Про це повідомила пресслужба компанії в середу, 22 травня.
 
“Укрзалізниця змінює вартість постільної білизни в пасажирських поїздах. Уперше за п’ять років її буде проіндексовано. Відтепер пасажири отримають більш якісну послугу. Так, починаючи з 22 травня постільна білизна в плацкартних і купейних вагонах коштуватиме 80 гривень (замість 50 гривень), у вагонах СВ – 120 гривень (замість 60 гривень)”, – йдеться в повідомленні.
 
Зазначається, що напередодні УЗ замінила постільну білизну в поїздах. До кінця червня відбудеться повна заміна матраців і подушок на всіх рейсах далекого сполучення.
 
Компанія також розвиває власний застосунок, програму лояльності, дитячі та безбар’єрні простори.
 
“Компанія утримує на довоєнному рівні вартість соціально важливих внутрішніх залізничних пасажирських перевезень, а регулярні евакуаційні та медичні рейси здійснює безоплатно”, – додали в Укрзалізниці.

Нагадаємо, раніше Укрзалізниця запустила оновлений сайт для купівлі залізничних квитків на будь-який поїзд.

В Укрзалізниці заявили, що будуть економити споживання електроенергії разом з усією країною та вимкнули підсвітку фасадів вокзалів.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button