Україна

“Укрзалізниця” не планує підвищувати тарифи після скасування карантину

“Укрзалізниця” не планує підвищувати тарифи на проїзд у пасажирських поїздах після скасування карантину і відновлення сполучення. Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій в інтерв’ю “Радіо Свобода”, пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

“Тарифи ще не змінювалися… Поки що підвищення тарифів по пасажирських перевезеннях як не планувалося, так і не планується. Зрозуміло, що до цього питання необхідно буде підходити в майбутньому. Але коли? Я поки що вам не скажу. Тим більше, що наразі пасажирські перевезення у нас не здійснюються”, – сказав Криклій.

Він додав, що “нам бракує закону про незалежного регулятора у сфері транспорту, щоб тарифи встановлювалися ним”. “Це нам суттєво спростило би життя, щоб це не мало якогось політичного присмаку і підтексту”, – додав міністр інфраструктури.

25 березня Кабінет міністрів продовжив карантин і запровадив режим надзвичайної ситуації у всіх регіонах до 24 квітня. Карантин через загрозу епідемії коронавірусної інфекції розпочався в Україні 12 березня. Він, зокрема, передбачає і припинення залізничного пасажирського сполучення.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close