Україна

“Укрзалізниця” вперше в своїй історії самостійно збудувала зерновоз

Необхідні випробування дослідного зразка зерновоза уже пройдені, отримано право на курсування країнами СНД та Балтії.

На Панютинському вагоноремонтному заводі виготовили зерновоз на замовлення Укрзалізниці. Усі комплектуючі і матеріали для нього – вітчизняного виробництва.

 

Фото нового зерновоза оприлюднив на своїй сторінці у Facebook голова правління АТ “Укрзалізниця” Євген Кравцов, – інформує 1NEWS.

“Цей знімок – історичний для Укрзалізниці. Це перший зерновоз в історії компанії, який збудували самостійно, на власних потужностях. Усі комплектуючі та матеріали – українського виробництва (окрім елементів гальмівного обладнання). Ми дотримуємось обіцянок – максимальне імпортозаміщення та співпраця з вітчизняними виробниками”, – написав Кравцов.

Він розповів, що нове будівництво зерновозів освоїли на Панютинському вагоноремонтному заводі. У новому зерновозі збільшено об’єм.

“Серійно такі виготовляють лише 2 підприємства в Україні. Так що готуємось до розширення ринку вітчизняного вагонобудування”, – зазначив Кравцов.

За його словами, необхідні випробування дослідного зразка зерновоза уже пройдені, отримано право на курсування країнами СНД та Балтії.

Джерело: Facebook 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close