Україна

Укрзалізниця проведе електрифікацію 100 кілометрів колії у напрямку Польщі

АТ “Укрзалізниця” проводить підготовку до електрифікації дільниці Ковель – Ізов – Держкордон, що спростить експорт залізної руди з України до Польщі, інформує 1NEWS з посиланням на пресслужбу компанії.

Як заявив голова правління “Укрзалізниці” Євгена Кравцова, ділянка завдовжки майже 100 км наразі є найбільш затратною частиною маршруту експорту залізорудної сировини з Кривого Рогу на металургійні підприємства в Польщі.

“Через відсутність електрифікації на зазначеній ділянці ми вимушені перевозити вантажі на дизельтязі.

В умовах постійного зростання цін на нафтопродукти електрифікація сприятиме зменшенню експлуатаційних витрат, енергозбереженню, зниженню забруднення природного середовища від згорання дизпалива. Крім того, для клієнтів-вантажовідправників ми суттєво скоротимо терміни доставки вантажів”, – заявив Кравцов.

Електрифікація зазначеної ділянки також вдвічі збільшить пропускну здатність для пасажирських та приміських поїздів. У межах проекту переобладнають 6 проміжних станцій та 5 зупиночних пунктів

Голова правління УЗ підкреслив, що уже реконструювали  колії та інфраструктуру на станції Ізов Волинської області. Роботи з електрифікації планується розпочати вже цього року.

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close