Україна

«Укрзалізниця» масово будує «розумні» пішохідні переходи

Для того щоб боротися з порушниками, що не дотримують правила безпечного переходу дороги, «Укрзалізниця» почала масово будувати «розумні» переходи. Зараз вони вже в Білій Церкві, Києві та Ірпені, інформує 1NEWS з посиланням на «112 Україна».

«До 2018 року ми обладнали три сучасних пішохідних переходи, в планах на 2019 – ще кілька десятків. Місця для облаштування переходів вибирали, виходячи зі статистики нещасних випадків. В результаті, нам вдалося знизити частоту травматизму на цих ділянках залізниці до нуля », – повідомив Роман Веприцький, директор регіонального філіалу« Південно-Західна залізниця ».

За словами Романа Веприцького, такий «розумний» перехід можна встановити тільки через місяць, а коштувати він буде в 10 разів дешевше, ніж підземний тунель і в 20 разів менше, ніж міст. При цьому за ефективністю він не буде поступатися більш складним інфраструктурним проектам.

«Ми розробили унікальні огорожі змієвидного типу. Це зроблено для того, щоб людина, ступивши на перехід, спочатку пройшовся трохи вздовж шляхів в одну сторону, потім – в іншу, подивившись, чи немає поїзда. Крім того, ми обладнали місце переходу світловою та звуковою сигналізацією, твердим нековзним покриттям, якісним освітленням і відеоспостереженням з фіксацією », – зазначив Роман Веприцький.

 

 

 

 

Back to top button