Україна

Укрзалізниця хоче підвищити вартість пасажирських квитків

Про це повідомив голова Укрзалізниці Євген Кравцов в інтерв’ю «УНІАН», передає 1NEWS.

Укрзалізниця проситиме державу збільшити рівень цін на пасажирські квитки до рівня собівартості пасажирських перевезень через те, що компанія отримує збитки від пасажирських перевезень.

«З цим потрібно щось робити. Тому ми піднімаємо питання на рівень держави — нам потрібно переходити на модель договору з публічних послуг. Це означає, що Укрзалізниця повинна надавати послуги державі не нижче собівартості, що дозволить збільшити парк і зробити послугу з перевезень беззбитковою для компанії», — повідомив Кравцов.

Водночас Кравцов визнав, що Укрзалізниця не може самостійно задовольнити попит на залізничні перевезення попри те, що щороку збільшує обсяги пасажирських перевезень. Такі перевезення, навіть попри високий попит, залишаються збитковими для компанії.

Зменшувати збитковість пасажирських перевезень Укрзалізниця планує шляхом підвищення ефективності витрат.

«Маємо велике поле для оптимізації фонду заробітної плати та підвищення продуктивності праці. Бачимо в цьому одне з ключових джерел покращення операційної діяльності компанії», — повідомив Кравцов.

 

 

2 Comments

  1. Вже з Полтави до Києва Хюндай в першому класі більше 900 грн. А другий клас не купиш і за 3 тижні. Автобус до 300грн. Їхати на годину довше. Куди ще піднімати? Хай їздать самі.

  2. Білети коштують і так уже далі немає куди!!!Ви краще скоротіть админ аппарат на 30-40% і буде вам дохід і приберіть коррупцію!!!

Back to top button