Україна

“Укрзалізниця” збирається збільшити кількість міжнародних кас

ПАТ “Укрзалізниця” збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку зі зростанням обсягів перевезень пасажирів до країн ЄС, повідомив в. о. голови правління товариства Євген Кравцов, інформує 1NEWS з посиланням на Інтерфакс-Україна.

За його словами, розширення мережі міжнародних квиткових кас залізничники розпочнуть із регіональної філії “Донецька залізниця”.

“Міжнародних залізничних кас у 2018-му додасться. Починаємо з “Донецької залізниці”. Замість Донецька й Луганська відкриємо такі каси в Маріуполі, Краматорську, Слов’янську, Покровську, Рубіжному та Лисичанську. “Укрзалізниця” сьогодні дає можливість подорожувати до семи країн ЄС”, – зазначив в. о. голови правління ПАТ “Укрзалізниця”.

Як повідомив Є.Кравцов, у 2017 році в міжнародному сполученні Україна – ЄС перевезено у 5,5 разу більше, ніж у 2016-му. За 11 місяців поїздами за кордон подорожували 205 тис. пасажирів.

“У графіку руху пасажирських поїздів на 2017/2018 рр. ми розширили мережу маршрутів до країн ЄС. Пасажири можуть подорожувати до Угорщини, Польщі, Словаччини, Болгарії, Румунії, Австрії, а до Чехії – з пересадкою на станції Кошице на поїзд №240 Кошице – Прага. Ми працюємо з колегами з іноземних залізниць для створення можливості продажу квитків через Інтернет на потяги міжнародного сполучення. Наразі відпрацьовуємо нормативні й технічні питання”, – розповів Є.Кравцов.

Водночас прес-служба “Укрзалізниці” назвала міжнародні потяги, що курсують у сполученні Україна – ЄС.

Серед них поїзди: №67/68 Київ – Варшава (щодня, швидкий); №36/35 Одеса-Перемишль (щодня, швидкий); №705/706 Київ-Перемишль (щодня, Інтерсіті+); №51/52 Львів-Перемишль (щодня, швидкий); №753/754 Ковель – Холм (щодня, регіональний, друга пара до поїзда №751/752 Здолбунів – Холм); Київ – Кошице (два безпересадкові вагони в складі поїзда №13/14 Київ-Ужгород, далі поїздами словацьких залізниць до Праги та Братислави); Київ – Будапешт – Відень (щодня, безпересадковий вагон у складі поїзда №749/145 Київ-Львів-Чоп, далі поїздами Угорських залізниць); Київ – Бухарест (раз на тиждень, безпересадковий вагон у складі поїзда №117/118 Київ-Чернівці); Київ – Варна (курсує влітку, безпересадковий вагон у складі поїзда Білоруської залізниці).

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close