Україна

«Укрзалізниця» замінить автобусами частину електричок

«Укрзалізниця» (УЗ) розглядає питання припинення курсування низки приміських поїздів, заповнюваність яких є меншою від 20%, інформує 1NEWS з посиланням на Delo.ua.

Замість цього в УЗ на такі маршрути пропонують запустити автобуси.

«Це питання, яке ми обговорюємо вже протягом року. У нас є напрямки, де завантаженість приміських поїздів становить до 20%. Потяги їздять майже порожні, а ми витрачаємо кошти на ремонт, на утримання… Для нас прийнятніший варіант – придбати автобуси і запустити їх на такі напрямки», – повідомив в. о. голови правління компанії Євген Кравцов в інтерв’ю Delo.ua.

Він зазначив, що нині триває обговорення щодо заміни на близько 20 таких напрямках.

«Але проблема в тому, що всюди ми повинні отримувати згоду місцевих рад. Це проблема, особливо перед виборами … Але це потрібно для підвищення ефективності, і ми намагаємося це донести місцевим радам», – резюмував Кравцов.

Нагадаємо, «Укрзалізниця» неодноразово заявляла про збитковість пасажирського сектора. Згідно з даними залізничного відомства, в приміському сполученні чинні тарифи на пасажирські перевезення нижчі від собівартості в 7-8 разів.

У компанії зазначили, що нині на відшкодування збитків від пасажирських перевезень скеровують доходи від вантажних перевезень.

2017 року «Укрзалізниця» відремонтувала 13 приміських поїздів. У грудні Кравцов говорив, що оновлення одного приміського електропоїзда обходиться УЗ приблизно в 46 млн грн.

 

 

 

 

Tags

Останні новини

One Comment

  1. Ні! Іще раз ні! Насправді завантажуваніст приміських поїздів становить150-200% Починаючи від ст. Дарниця у всіх напрямках пасажирам ніде купити квиток. Кас на платформах немає. Пасажири за проїзд не сплачують. Касири-крнтролери в вагонах квитки пасажирам видають через десятого. Зазвичай пасажир дає п’ять грн. і той квитка в касовому апараті не вибиває. Контролю за сплату проїзду – ніякого. Ось вам і показник завантажуваності. Реально ж у вагон “влізти” проблемно. Автобуси з перевезенням пасажирів не справляться однозначно. Лозунг: “Все для людей” сюди не підходить. “Все для наживи, надприбутків”- підходить. Що зробиш? Олігархічний капітал керує країною. Але ці ігри закінчаться бідою для можновладців. Бачу велику кару над ними.

Back to top button
Close
Close