Україна

«Укрзалізниця» купує продукцію з РФ, та ще й за завищеними цінами

Філія Центру забезпечення виробництва компанії «Укрзалізниця» закупила у компанії «Інтеркабель Київ» кабельно-провідникову продукцію, вироблену в Росії, за 117,4 мільйона гривень, інформує 1NEWS з посиланням на видання Наші Гроши.

Так, цього року автотранспортом надійшла 281 тонна контактного мідного низьколегованого фасонного дроту марки НлОл 0,04Ф-100 в барабанах виробництва «Росскат» (Росія) за 417 грн за кг.

При цьому в Україні цей провід продають оптом за 136 гривень за кг, що в три рази дешевше тендерної ціни.

Окрім того, марка зі схожими характеристиками МФ-100 коштує на українському ринку близько 250 гривень за кг, що принаймні в півтора рази дешевше закупівлі залізниці.

Раніше «Укрзалізниця» закуповувала цей провід у інших підрядників у 2015 році за 342 гривень за кг, а в 2014 році — по 212 гривень.

Теги

Схожі статті

Загрузка...

1 thought on “«Укрзалізниця» купує продукцію з РФ, та ще й за завищеними цінами”

  1. Усе це, шо коїться в УЗ, є певною копією справ в українській економіці. І нікому не соромно, що як кажуть лідери ЄС, Україна вже асоціюється, ні не з ЄС, а з корупцією. Так може припинити це безглузде приховування «махен гешефту» влади. І, починаючи з УЗ, перевести на оплату космічних зарплат керівникив УЗ, безпосередньо до компетенції зацікавлених відомств РФії? А якщо піде «добре», то і інших ключових керівників української економіки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close