Україна

“Укртрансгаз” отримав нового керівника

Генеральним директором компанії призначено Сергія Олексієнка, який з березня 2019 року тимчасово виконував обов’язки президента товариства

НАК “Нафтогаз України” як одноосібний акціонер АТ “Укртрансгаз” ухвалив рішення про затвердження нового статуту товариства, який передбачає структурні зміни в компанії.

Про це повідомляє 1NEWS.

Повноваження членів правління “Укртрансгазу” припинено, натомість генеральним директором компанії призначено Сергія Олексієнка, який з березня 2019 року тимчасово виконував обов’язки президента товариства.

Таким чином, в Укртрансгазі колегіальний виконавчий орган (правління товариства) замінили на одноосібний орган управління.

“Зміни є частиною процесу трансформації групи Нафтогаз, що має підвищити ефективність, посилити персональну відповідальність та прозорість у прийнятті рішень”, – пояснили у компанії.

Олексієнко був призначений до складу правління “Укртрансгазу” у березні 2017 року. Раніше він працював на посаді радника голови правління та уповноваженого з перспективних проєктів в НАК “Нафтогаз України”. До приходу в НАК займав низку керівних позицій у компаніях, що займаються інвестиційною та банківською діяльністю.

Джерело: Укртрансгаз

Back to top button