Україна

Укртелеком відключає таксофони

Укртелеком ще наприкінці жовтня минулого року вирішив припинити з лютого 2020 року надання послуг фіксованого телефонного зв’язку з таксофонів. Про це повідомляє 1NEWS з посиланням на УНН.

“Укртелеком прийняв рішення про припинення з 01.02.2020 року надання послуг фіксованого телефонного зв’язку, які надаються з таксофонів”, – повідомили у компанії.

В Укртелекомі пояснили це тим, що розвиток різних каналів комунікацій призвів до зменшення попиту на колись затребувані послуги таксофонів.

“Якщо, наприклад, у 2017 році щомісяця було близько 900 тисяч хвилин розмов за допомогою таксофонів, то вже у 2019 році – менше 380 тисяч хвилин. Це у рази менше, що цілком зрозуміло. Адже, зважаючи на доступність сучасних послуг (мобільний зв’язок, комунікатори, менеджери тощо), послуги таксофонії втратили соціальну значимість”, – розповіли у компанії.

Також вказано, що сьогодні мережа налічує близько 4,8 тисяч таксофонів, практично усі вони розміщені у містах. У середньому щодня з одного таксофона відбувається лише близько 2,5 хвилин розмов.

Нагадаємо, Укртелеком з 2020 року не підключатиме дротове радіо.

Back to top button