Україна

“Укртелеком” припиняє підключення до домашніх радіоточок

Телекомунікаційна компанія “Укртелеком” з 1 сычня 2020 року припинить надання послуги з підключення до домашньої радіоточки дротового радіо, передає 1NEWS з посиланням на пресслужбу компанії.

“В Україні стрімко зменшується кількість користувачів застарілої послуги дротового мовлення. Цього літа їх залишилося 350 тис. Щомісяця від послуги відмовляється понад 10 тисяч абонентів”, – наголошується в ньому.

При цьому нинішні абоненти послуг продовжать користуватися дротовим радіо на діючих умовах.

“Укртелеком” продовжує підтримувати мережу дротового мовлення в тих регіонах, де є користувачі, однак попит на нові підключення відсутній.

“Статистика свідчить, що відмова від дротового радіо – це глобальна тенденція. Протягом останніх років проводове радіомовлення впевнено витісняється новими прогресивними цифровими засобами передачі інформації, такими як соціальні мережі, IP-радіо, безкоштовне ефірне радіо та інші”, – підкреслюють в компанії.

Згідно з повідомленням, послуга дротового радіо невигідна і незручна через свою застарілість.

“В останні роки “Укртелеком” реалізує низку проектів із розвитку телекомінфраструктури, підключення населених пунктів до інтернету. Щороку оператор будує понад 3 000 кілометрів оптики, пропонуючи швидкісний інтернет і даючи можливість користуватися в тому числі і сучасним інтерактивним телебаченням”, – сказано в повідомленні.

Зараз оператор займається підключенням до оптики майже 300 невеликих міст і сіл.

 

 

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close