Україна

“Укрспирт” почав поставки українським виробникам сировини для виробництва антисептиків

ДП “Укрспирт” із 2 до 5 квітня поставило майже 300 тис. л дезінфекційного засобу українським виробникам антисептикі, інформує 1NEWS з посиланням на Інтерфакс-Україна.

“За короткий термін ми поставили вже близько 300 тис. літрів дезінфекційного засобу виробникам антисептиків. Зараз у нас підписані відповідні договори з 32 українськими компаніями”, – наведено в повідомленні “Укрспирту” слова в. о. голови ДП Сергія Блескуна.

За його словами, для підприємства пріоритетом на квітень є співпраця з виробниками антисептиків і медичними закладами, а пізніше – інші напрями. Зокрема, з 2 до 5 квітня “Укрспирт” відвантажив 300 тис. літрів дезінфекційного засобу таким компаніям: ТОВ “МДМ”, ТОВ “Аква Косметикс Груп”, ТОВ “БКХІМ”, ТОВ “Адвент Інвест”, ТОВ “Екоплант”, ПП “Альянс краси”, ПП “Фармстандарт”, ТОВ “Астра-Косметик”, ТОВ “Він Стрім”, ТОВ “Діфрано Юніон”.

Блескун зазначив, що “Укрспирт” постачає сировину виробникам антисептиків, які раніше вже працювали з ритейлерами на українському ринку та мають відповідні виробничі плани для виготовлення антисептиків різних об’ємів.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close