Україна

Укрпошта знизила тарифи на пересилання посилок

Нові тарифи Укрпошти на універсальні послуги поштового зв’язку, затверджені Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ), зменшать вартість пересилання посилок в межах України та для ряду основних країн. Про це заявив в.о. генерального директора Укрпошти Ігор Смілянський, передає 1NEWS з посиланням на прес-службу Укрпошти.

«На жаль, у ЗМІ розповсюджується некоректна інформація щодо нових тарифів на універсальні послуги. Хочу заспокоїти клієнтів та повідомити, що зростання вартості міжнародних відправлень на 43% не відбувається, а у більшості груп відправлень тарифи навіть знижені», — сказав Смілянський.

Перший заступник генерального директора Укрпошти Олександр Перцовський розповів, що вартість відправлень посилок від 3 кг була неконкурентна і завелика. За його словами, дешевшими стане проста внутрішня письмова кореспонденція, посилки вагою понад 3 кг як в межах області, так і в межах України за рахунок зменшення доплати за 1 кг .Для тих, хто пересилає  міжнародні посилки вагою до  10 кг, наприклад, у США, Австралію, Китай, тариф також знижено в найпопулярнішій вазі від 6 до 10 кг.

 

 

 

Теги

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close