Україна

Укрпошта збирається залучити 100 млн євро кредиту

АТ Укрпошта планує в жовтні підписати угоду з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) про залучення кредиту в розмірі 100 млн євро, інформує 1NEWS з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Про це генеральний директор Ігор Смілянський повідомив увечері в четвер, 17 вересня, в ефірі KSE Business Transformation Week “Трансформаційні лідери. Публічний сектор”.

“Я дуже сподіваюся, що 1 жовтня ми підпишемо першу в історії Укрпошти угоду в 100 млн євро на побудову нової логістичної мережі з ЄБРР і ЄІБ і по суті почнемо будувати нову Укрпошту”, – сказав Смілянський.

Він додав, що останній сортувальний центр компанія побудувала в 1980 році. На думку Смілянського, на такому застарілому обладнанні дуже складно конкурувати з ринковими гравцями, такими як Нова Пошта.

Навесні в Укрпошті заявляли, що мають намір залучити кредит до літа і направити залучені кошти на проектування і будівництво трьох-чотирьох терміналів, а також на автоматизацію близько 30 депо.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close