Україна

“Укрпошта” запустила послугу зняття готівки без комісії

“Укрпошта” запустила послугу зняття готівки без комісії через POS-термінали в більше ніж 3 тис. своїх автоматизованих відділень, інформує 1NEWS з посиланням на пресслужбу компанії.

Така можливість з’явилася в обласних центрах та населених пунктах із понад 2000 жителів, де скорочуються банківські відділення та банкомати, але є відділення “Укрпошти” із POS-терміналами.

Користувачі послуги можуть отримати суму від 50 грн до 10 тис. грн за одну операцію.

Комісія за зняття готівки в автоматизованих поштових відділеннях відсутня, однак можлива комісія банку, що випустив карту.

“Незважаючи на тренд диджиталізації, ми бачимо запит на зняття готівки. Тому після успішного пілота послуги на Львівщині, зараз її тиражуємо по всій країні і клієнти мають змогу зняти готівку без комісії в “Укрпошті”, – зазначила директор департаменту фінансового бізнесу компанії Юлія Мороз.

Як повідомлялося, “Укрпошта” в 2019 році отримала 600 млн грн чистого прибутку, збільшила чистий дохід на 20,6% порівняно з 2018 роком – до 8,2 млрд грн.

“Укрпошта” входить до сфери управління Міністерства інфраструктури. Надає майже 50 видів послуг у 11 тис. відділеннях у всій Україні, ще приблизно 1,2 тис. розташовано на неконтрольованій Україною території. Штат підприємства налічує 76 тис. працівників, з яких 33 тис. – листоноші, 13 тис. – оператори поштового зв`язку.

 

 

 

 

 

Back to top button