Україна

«Укрпошта» запустила послугу онлайн-передплати на газети і журнали

Сервіс поки працює у тестовому режимі. Клієнти можуть обрати будь-яке загальнодержавне або іноземне друковане видання, а також електронні видання. Загалом каталоги налічують понад 3 тис. індексів газет і журналів. Про це повідомляє пресслужба Міністерства інфраструктури, пише 1NEWS, посилаючись на Главком.

Для оформлення передплати потрібно зайти до розділу «Передплатити» на сайті «Укрпошти». Після цього обрати видання, вказати передплатний період та перемістити до «кошика». У ньому можна завершити оформлення передплати.

«Тепер передплата журналів і газет також діджиталізується. Це не тільки сучасний спосіб оформлення видань, а ще й підтримка друкованих медіа. Сподіваємося, що це дозволить збільшити кількість передплати, а прихильники використання онлайн-послуг скористаються новим сервісом», – зазначив генеральний директор «Укрпошти» Ігор Смілянський.

Нагадаємо, «Укрпошта» 5 грудня прийняла в аеропорту Бориспіль борт Боїнг 747 з майже мільйоном посилок з «чорної п’ятниці», близько 100 працівників топ-менеджменту і апарату центрального офісу допомагали відсортовувати отримання.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close