Україна

«Укрпошта» шукає більше 3000 співробітників

«Укрпошта» оголосила про відкриття більше ніж 3000 вакансій. Про це на своїй сторінці у Facebook розповів керівник підприємства Ігор Смілянський, повідомляє 1News.

«Нам вже потрібні оператори, листоноші, начальники і начальниці відділень, територіальні менеджери, водії, кур’єри, сортувальники, айтішники і айтішниці і навіть директори дирекцій (до речі, багато хто з них виріс всередині компанії)», – повідомив він.

За словами Смілянського, кандидати потрібні як на нові і відкриті позиції, так і» на заміну тих, хто не може якісно і з посмішкою надавати послуги мільйонам наших клієнтів»

Він додав, що список цих вакансій не повний, і «Укрпошта» також шукає співробітників різних проектів, які будуть запускатися.

Серед них 500 пересувних відділень, які будуть відкриватися в серпні – вересні. «Бригада 3 людини 3 * 500 = 1500 позицій на повну зайнятість, а не 0.2 або 0.3 як зараз», – пояснив Смілянський.

Також він наголосив на впровадженні ERP (Enterprise Resource Planning System — система планування ресурсів підприємства). Для цього «Укрпошті» потрібно багато айтішників та аналітиків, які до того ж необхідні для впровадження нової фронт офісної системи.

«Запуск банку. Тут взагалі простір для робочих місць – чекаємо рішення Верховної Ради і прямо відразу набираємо. Плюс 100% комп’ютеризація і смартфонізація всієї країни до кінця 2021. Таких проектів більше ні у кого немає», – додав керівник «Укрпошти».

За його словами, в роботі також підписання договору на десятки мільйонів євро на будівництво нових сортувальних центрів.

Всі вакансії з вказаною заробітною платою розміщені на сайті «Укрпошти».

«Не знайшли те, що шукаєте? Все одно заповніть анкету кандидата, оскільки є «секретні і не відкриті позиції» і ми як мінімум будемо знати, що Ви хочете приєднатися до нас», – додав Ігор Смілянський.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close