Україна

Укрпошта продала нерухомості на 100 млн

На рахунки національного поштового оператора “Укрпошта” надійшли перші 100 мільйонів гривень за продаж нерухомості, що не використовується у господарській діяльності, інформує 1NEWS з посиланням на пресслужбу компанії.

“Національний поштовий оператор провів 22 успішні аукціони, в яких змагалися 78 учасників. Вартість продажу лотів Укрпошти зросла в 1,7 раза – стартова вартість проданих об’єктів становила 58 млн грн, а фінальна 100 млн грн”, – йдеться в повідомленні.

Як наголошують у компанії, Укрпошта отримала ці кошти замість мільйонів щорічних витрат на утримання нерухомості, яка жодним чином не використовувалася національним поштовим оператором.

Аукціони були конкурентними – в середньому 3,5 учасники на кожен із лотів. Найбільше покупців зацікавив продаж будівлі на Військовому проїзді в Києві: в цьому аукціоні зареєструвалося 12 учасників, а початкова ціна лоту зросла утричі.

Загалом, сума за результатами торгів по 22 об’єктах перевищила стартову на 42 млн грн. Лише три найуспішніші аукціони принесли 57 млн грн.

“Ми і надалі продовжуємо позбавлятися від активів, що не приносять дохід і потребують великих коштів на утримання: оголошуємо нові аукціони та виставляємо об’єкти на продаж. Найближчі торги проведемо 3-4 вересня, де лотами будуть будівлі у Броварах, Одесі та у Затоці. Запрошуємо усіх на майданчик ProZorrо.Продажі взяти участь у відкритих торгах і в конкурентному змаганні вибороти можливість придбати щось із переліку непрофільного майна Укрпошти», – зазначив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close