Україна

«Укрпошта» погрожує припинити доставку пенсій

З 1 січня 2020 року «Укрпошта» буде здійснювати доставку пенсій лише за умови надання економічно обґрунтованого або ринкового тарифу з боку уряду та Пенсійного Фонду України. Про це говориться в листі керівника «Укрпошти» Ігоря Смілянського до Уряду, який він розмістив на своїй сторінці у Facebook.

«Укрпошта, як і країна, сьогодні має вибір – стати однією з найуспішніших компаній України та об’єктом інвестицій міжнародних гравців, або зникнути, знову перетворившись в совковий «собес». Ми доклали багато зусиль, щоб набути шанс на зміни і більше не бажаємо його втрачати, стаючи заручниками політики та пустих обіцянок, ставлячи під загрозу майбутнє 2-го роботодавця України», – пише Смілянський.

Він додав, що підприємство озвучує проблему завчасно, «щоб Кабмін мав час на затвердження тарифу або ж усі сторони встигли підготуватися до відкритого тендеру».

Смілянський нагадує, що діючий тариф був прийнятий ще в листопаді 2017 року і «з того часу торпедується Міністерством соціальної політики».

Керівник «Укрпошти» також пропонує винести послугу з доставки пенсій на відкритий тендер, «і нехай ринок сам вирішить, скільки коштує така послуга».

Смілянський додав, що «Укрпошта» чекає на рішення уряду до 1 вересня 2019 року.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close