Україна

Укрпошта почала розпродаж непрофільних активів

Комісія з розгляду питань стосовно розпорядження майном Міністерства інфраструктури України підтримала ініціативу Укрпошти щодо продажу непрофільних активів підприємства, інформує 1NEWS з посиланням на пресслужбу Мінінфраструктури.

Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

“Ми запускаємо процедуру продажів непрофільних активів підприємствами галузі. Це завдання Президента, і це важливо робити для розвитку та модернізації компаній, а також для позбавлення їх від зайвих витрат на утримання та обслуговування таких активів. Укрпошта одна з перших долучилася до цього процесу і вже ініціювала продаж 30 об’єктів”, – сказав Криклій.

Зазначається, що об’єкти будуть реалізовуватись через електронний аукціон “ProZorro.Продажі”, згідно з незалежною оцінкою, загальна стартова ціна об’єктів становить 82,6 млн гривень.

Як розповіли в Мінінфраструктурі, усього Укрпоштою заплановано реалізувати близько 800 об’єктів нерухомості площею 132 тис. кв. м.

“Це не профільні об’єкти чи ті, що не використовуються в господарській діяльності компанії. Наприклад, окрім баз відпочинку, є також будівлі, що знаходяться в аварійному стані, та об’єкти, де взагалі лише фундамент. Щороку на утримання такого майна (сплату податків, комунальних послуг чи охорони) витрачаються мільйони гривень”, – пояснили в міністерстві.

 

 

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close