Україна

«Укргазбанк» знайшов заміну голові правління, який очолив НБУ

Наглядова рада «Укргазбанку» 2 листопада 2020 року погодила призначення Андрія Кравця головою правління банку, повідомляє 1News посиланням на прес-службу банку.

«Наглядова рада переконана, що призначення А.Кравця дозволить забезпечити безперервне продовження успішної діяльності банку та сприятиме подальшій консолідації позицій “Укргазбанку” як одного з лідерів українського банківського сектору», – говориться у повідомленні.

У банку додали, що протягом останніх 5 років Андрій Кравець обіймав посаду першого заступника голови правління та виконував обов’язки голови правління з липня цього року.

«Пан Кравець продовжуватиме виконувати обов’язки голови правління банку до погодження його кандидатури Національним банком України», – пояснили у фінустанові.

Нагадаємо, у липні 2020 року наглядова рада «Укргазбанку» припинила повноваження голови правління Кирила Шевченка, який очолив Національний банк України.

Андрій Кравець працює в «Укргазбанку» з 2015 року. До цього працював у «ВТБ банку», був заступником міністра фінансів, очолював Торговельно-економічну місію України у Великобританії та працював у Національному банку України.

Back to top button