Україна

Укренерго назвало об’єм відновлених потужностей


Укренерго назвало об єм відновлених потужностей

Через завдані російськими ракетами та дронами пошкодження електростанціям на лівому березі Дніпра є локальний дефіцит електроенергії.

Ремонтні бригади Укренерго з 22 березня, коли сталася наймасштабніша атака Росії на енергосистему України, а потім ще низка атак, відновили й замінили високовольтне обладнання на підстанціях, яке дає змогу передати близько 2000 МВт потужності. Про це компанія повідомила у понеділок, 1 квітня.

Вказано, що стільки за годину споживає місто з населенням понад 3 млн жителів.

“Фахівці Укренерго відновили роботу частини обладнання на об’єктах у західному регіоні, тим самим підвищили надійність живлення споживачів”, – йдеться у повідомленні.

Водночас зазначається, що через завдані російськими ракетами та дронами пошкодження електростанціям на лівому березі Дніпра є локальний дефіцит електроенергії.

“Сьогодні вранці застосовано обмеження споживання для всіх споживачів у Харківській області та для промислових – у Кривому Розі”, – зазначили у компанії.

Водночас станом на ранок через різні причини знеструмлені 412 населених пунктів. Через бойові дії є знеструмлення в Донецькій, Сумській, Харківській і Херсонській областях. А через технічні пошкодження – знеструмлення в Кіровоградській і Чернігівській областях.

Раніше стало відомо, що в енергосистемі України виник профіцит електроенергії. Через це відновлено незначний експорт.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button