Україна

Українцям, яких РФ незаконно позбавила волі, виплатять по 100 тисяч гривень

Для 72 українців, які були незаконно позбавлені свободи внаслідок збройної агресії проти України, передбачили виплати у розмірі 100 тисяч гривень, передає 1NEWS з посиланням на пресслужбу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

“Міжвідомча комісія з розгляду питань, пов’язаних з визнанням осіб такими, що були позбавлені свободи внаслідок збройної агресії проти України, та здійсненням заходів, спрямованих на їх соціальний захист, на своєму засіданні 16 вересня 2021 року ухвалила відповідні рішення щодо 72 українських громадян”, – інформує міністерство.

Як додають у міністерстві, мова йде про українців, які потрапили до полону у різні роки з початку збройної агресії РФ – з 2014 року – та були звільнені або досі незаконно утримуються країною-окупантом.

Так, одноразову допомогу у розмірі 100 тисяч гривень отримають 66 українців, раніше звільнених з полону та шість родин незаконно ув’язнених українських громадян, які наразі перебувають за ґратами – їм гроші виділять на правову допомогу.

 

 

 

 

Back to top button