Україна

Українцям, які планували відпочити в Албанії: після повернення в Україну доведеться проходити обсервацію

Україна оновила список країн «червоної» та «зеленої» зон станом на 6 липня. Про це повідомляє 1News з посиланням на Державне агентство розвитку туризму.

«Інформація щодо п’яти країн, куди можуть полетіти на відпочинок українці: до червоної зони потрапила Албанія. «Червоними» лишаються Чорногорія і Єгипет», – говориться у повідомленні.

Агентство додає, що Туреччина та Хорватія перебувають у зеленій зоні.

«Нагадуємо, що громадяни, які приїжджають з країн «червоної зони» в Україну, мають проходити обсервацію 14 днів чи скористатись додатком «Дій вдома»», – наголошується у повідомленні.

В той же час Агентство додає, що Кабінет Міністрів своїм рішенням дозволив припиняти режим самоізоляції або обсервації тим, хто в’їжджає на територію України з «червоної зони» країн за умови, якщо вони зроблять тест на COVID-19 методом ПЛР після перетину державного кордону і матимуть негативний результат.

При цьому приїзд із країн «зеленої» зони – без обмежень.

«Для в’їзду в Україну іноземним громадянам необхідний страховий поліс, який покриває витрати на COVID-19 та обсервацію», – додається у повідомленні.

З повним списком країн «червоної» та «зеленої» зон можна ознайомитись за посиланням.

Додамо, щор 26 червня з України до Албанії вилетів перший чартерний рейс після відновлення авіасполучення з іншими країнами світу. Чи будуть проходити обсервацію туристи, які полетіли цим рейсом до Албанії при поверненні в Україну, наразі невідомо.

Нагадаємо, раніше 1News повідомляло, що 17 українців були поміщені в ізолятор аеропорту Афін, через те, що їх не впустили до Греції. МЗС Україні повідомляє, що вони повернуться в Україну вже 7 липня.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close