Україна

Українців попередили про суттєве подорожчання домашнього Інтернету

Українські постачальники інтернет-послуг подумують про підняття розцінок. Причина – зрослі апетити обленерго, яким провайдери платять за оренду електричних опор, інформує 1NEWS з посиланням на Today.

Енергетики пояснюють необхідність підвищення орендної плати за використання стовпів анонсованим Зеленським та компанією збільшенням розміру мінімальної зарплати. Найсильніше відчують подорожчання послуг сільські споживачі і абоненти, які проживають в приватних будинках, відзначається в публікації.

Наскільки саме зростуть «хотілки» обленерго і інтернет-провайдерів, джерела видання не уточнили. Джерелом проблеми, як водиться, стало «карантинне» рішення Верховної Ради. Загострення у народних обранців відбулося в травні, коли країна тільки почала виходити з «ковідной» істерії. Суть прийнятого тоді рішення – надання енергетикам законних підстав на стягування плати за користування інфраструктурою.

До зведення зазначеної норми в ранг обов’язкового до виконання закону інтернет-провайдери та ОСББ знаходили способи уникати платежів за використання стовпів.

 

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close