Україна

Українці звернулись до Медведчука з проханням домовитися про виробництво російської вакцини в Україні

В Україні зростає кількість людей, які хотіли б убезпечити своє здоров’я за допомогою російської вакцини від коронавірусу. І все більше наших співгромадян звертаються до Віктора Медведчука з проханням домовитися про виробництво російської вакцини в Україні. Так, з відкритим листом про це до голови політради «Опозиційної платформи – За життя» вже звернулися голова СКМ Олександр Потьомкін, заслужений діяч мистецтв України Любов Титаренко і академік Анатолій Пешко, пише 112.ua.

фото 1News

З таким же проханням до Віктора Медведчука звернулись українці в передачі «Чуємо кожного».

Як стверджують журналісти, всі українці, з якими вони спілкувалися, заявили, що для них не має ніякого значення країна-виробник вакцини. Головне, щоб вона допомагала людям.

«Не має значення, аби вона (вакцина – ред.) допомагала людям, була реально хорошою, без побічних ефектів… Здоров’я людей не має меж», – заявили українці.

«Аби це для здоров’я було добре. А країна значення не має. Це не політика, це здоров’я людей, життя. А життя будь – якої людини найдорожче на світі», – додають співрозмовники.

Зазначимо, що за словами міністра охорони здоров’я Максима Степанова, в Україні заповненість лікарень для хворих коронавірусом становить 52%. Однак лікарі в регіонах стверджують, що ці цифри далекі від реальності. А експерти прогнозують, що в гіршому варіанті, вже через кілька місяців Україна може повторити сумний досвід Італії, де від коронавірусу померли десятки тисяч людей.

Поки уряд лякає українців введенням локдауна – тобто, жорсткого карантину, намагається обнадіяти туманними заявами про опрацювання якогось «плану Б», і сподівається на не менш туманні перспективи отримання іноземної вакцини від ковіду, наші співгромадяни продовжують вмирати. При цьому вже найближчим часом Україна могла б отримати російську вакцину від коронавірусу, якби на те була б політична воля.

Нагадаємо, голова політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат України Віктор Медведчук на початку жовтня в рамках візиту до Москви зустрівся з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним і обговорив з ним можливість поставки в Україну вакцини від коронавірусу.

Однак українська влада продовжує наполегливо ігнорувати можливість порятунку українців, не зважаючи на те, що російське керівництво погодилось поставляти в Україну свою вакцину в обхід інших країн, які вже вишикувались у чергу.

Останні новини

Back to top button