Україна

Українці зможуть дістатися до Ніцци та Парижу літаками лоукостера SkyUp

Державна авіаційна служба України схвалила заявки української авіакомпанії SkyUp Airlines на виконання рейсів з Києва до Парижа й Ніццу (Франція), а також з Харкова до Парижа, інформує 1NEWS з посиланням на рішення, яке опубліковано на сайті Державіаслужби. 

Зокрема, SkyUp Airlines дозволили регулярно літати тричі на тиждень з Києва й Харкова в Париж (Франція), а також з частотою двічі на тиждень з Києва до Ніцци (Франція).

Крім того, Державіаслужба задовольнила запит SkyUp Airlines на збільшення частоти з двох до трьох рейсів на тиждень на повітряній лінії Київ – Санья (Китай).

Державіаслужба також дозволила іншій українській авіакомпанії YanAir регулярно літати тричі на тиждень з Києва та Одеси в Стокгольм (Швеція), а також з Одеси в Ербіль (Ірак), Дюссельдорф (Німеччина) і Сулейманію (Ірак)

Крім того, Державіаслужба дозволила авіакомпанії “Міжнародні авіалінії України” літати з Києва в Гетеборг (Королівство Швеція) з частотою сім рейсів на тиждень і збільшила частоту польотів МАУ на напрямку Київ – Бургас (Республіка Болгарія) з чотирьох до п’яти на тиждень.

 

 

 

 

 

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close