Україна

Українці заробили у 2019 році понад 100 млрд гривень

У Державній податковій службі зазначили, що зростання кількості поданих декларацій відбулося майже в усіх регіонах України, що вплинуло й на збільшення податкових надходжень до бюджету

Торік українці задекларували 101,8 млрд грн доходів. Це на 39% більше, ніж у 2018 році. Всього ж з початку 2019 року громадяни України подали понад 638 тисяч декларацій про майновий стан.

Про це повідомляє 1NEWS.

У Державній податковій службі зазначили, що зростання кількості поданих декларацій відбулося майже в усіх регіонах України, що вплинуло й на збільшення податкових надходжень до бюджету.

«Рівень податкової культури громадян підвищується. Доказом цього є відповідні результати. Зі свого боку, ДПС максимально сприяє інформуванню українців та забезпечує надання якісного сервісу, щоб процедура декларування була доступною та максимально зручною для всіх громадян», – зауважив очільник ДПС Сергій Верланов.

Крім того, повідомляється, що за результатами декларування у 2019 році зросла сума податку на доходи фізичних осіб, що задекларована платниками до сплати. Вона сягнула понад 3,4 млрд грн, що на 46% більше, ніж за попередній рік.

Також на 63% зросла задекларована до сплати сума військового збору і склала майже 494 млн гривень.

Джерело: Державна податкова служба

Останні новини

Back to top button