Україна

Українці закликали владу забути про чвари і закупити російську вакцину від коронавірусу

Українці, які взяли участь у програмі «Чуємо кожного» на телеканалі «112 Україна», закликали українську владу забути про чвари, про політику і або закупити вакцину у Росії, яка завдяки діям голови політради «Опозиційної платформи – За життя» Віктора Медведчука готова виділити її нам поза чергою, або розпочати виробництво вакцини в Україні за російською формулою.

«Треба забути всі політичні чвари і думати насамперед про здоров’я людей. У нинішній ситуації – не до амбіцій. Треба думати, чи виживе твій власний народ», – каже харків’янин.

Його підтримує мешканка Ужгорода: «Неважливо, де виготовлена вакцина, головне, щоб вона рятувала життя і здоров’я людей».

«Не має значення, звідки вакцина. Чомусь Медведчук намагається робити для людей, щоб ми отримали вакцину першими, і Росія каже, що готова нам її надати, то чому ми відмовляємося, я не можу зрозуміти?» – дивується пенсіонер із Запоріжжя.

Люди задаються питанням: чому нинішня влада не хоче закуповувати вакцину, яка врятувала б мільйони людей.

«Ініціатива Медведчука абсолютно правильна. Потрібно домовлятися – і або закуповувати вакцину у Росії, або розпочати її виробництво у нас», – знизує плечима житель Нікольського.

Його підтримує співвітчизниця: «Якщо ми думаємо про майбутнє наших дітей, про своє власне майбутнє, про те, як надалі буде жити наша країна, – то вакцина нам просто необхідна».

Такої ж думки і робітник зі Слов’янська: «У нашій країні, звичайно, було б дешевше вакцину виробляти. Тому треба вести переговори і закупити все необхідне, щоб виробляти вакцину у нас. Яка різниця, звідки вона, якщо це врятує життя мільйонів людей?»

З простими громадянами солідарні також українські науковці та діячі мистецтв. Так, із відкритим листом до голови політради «Опозиційної платформи – За життя» вже звернулися голова СКМ Олександр Потьомкін, заслужений діяч мистецтв України Любов Титаренко та академік Анатолій Пешко. У ньому вони закликали голову політради «Опозиційної платформи – За життя» Віктора Медведчука домовитися з Росією про виробництво вакцини в Україні.

Нагадаємо, голова політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат України Віктор Медведчук на початку жовтня в рамках візиту до Москви зустрівся з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним і обговорив з ним можливість постачання до України вакцини від коронавірусу.

Back to top button