Україна

Українці втрачають інтерес до політики

Про це свідчать підсумки соціологічного опитування

В Україні зменшилася кількість людей, які цікавляться політикою: у жовтні про інтерес до політики в тій чи іншій мірі заявили 58% опитаних українців, а в травні-червні таких було 61,6%.

Про це повідомляє 1NEWS.

Як свідчать результати другої хвилі всеукраїнського соціологічного дослідження “3D-профілі учасників президентських виборів-2019”, 14,7% українців активно цікавляться політикою (в травні-червні – 19,9%), а 27,2% опитаних взагалі не цікавляться політикою ( в травні-червні – 18,5%).

“Тобто, чим активніша політична агітація, тим менше людей хочуть чути її. Тим менше вони цікавляться політикою, як такою”, – підсумувала керівник think tank “Практика влади”, віце-президент Української PR-Ліги Олена Дерев’янко.

При цьому, за її словами, в Україні стало менше людей, які задоволені своїм статусом у суспільстві – 18,8% (тоді як у травні-червні таких було 23,4%).

“Звичайна людина ніколи не задоволений своїм становищем і статусом у суспільстві. Але коли мова йде про питання: чи задоволені ви своїм статусом з економічної точки зору і матеріального становища, відповідь досить конкретна. За час від першої до другої хвилі (з травня по жовтень 2018 року) ми бачимо зменшення людей, які задоволені своїм статусом у суспільстві”, – Дерев’янко.

Джерело: Інтерфакс-Україна

Останні новини

Back to top button