Україна

Українці влаштували мітинг на кордоні з Польщею


Українці влаштували мітинг на кордоні з Польщею

Втратить Україна – втрачатиме Польща, попередили українські перевізники своїх польських колег.

Українські перевізники влаштували мітинг на пункті пропуску Краківець-Корчова у відповідь на блокування кордону польськими протестувальниками. Ця акція стала попереджувальною для Польщі, повідомляє Укрінформ у вівторок, 21 листопада.

Вказано, що до акції долучилися перевізники та водії разом із транспортом. Загалом під польський кордон приїхало понад 30 вантажівок.

“Сьогодні – це попереджувальна акція – відповідь на блокування ключовим автошляхів польськими протестувальниками. До мітингу доєднались перевізники, водії із вантажним транспортом. Нас обурюють дії польських колег, оскільки в цей складний час замість того, щоб підтримати Україну вони створюють перепони”, – заявили організатори акції.

Вони наголошують, що через військову агресію Росії всі опинилися в складній ситуації і треба разом вирішувати проблеми. Українці вдячні полякам за допомогу в цей складний час, але війна не завершена, тому країни і надалі мають працювати разом. А ситуація, яка виникла, несе непомірну шкоду економікам обох країн.

“Втратить Україна – втрачатиме Польща!”, – вигукували українські перевізники.

Автомобілісти наразі не планують блокувати рух авто і не перешкоджатимуть роботі пункту пропуску Краківець-Корчова. Мітинг триватиме до 21:00, і якщо не буде реакції з боку польських протестувальників, акції будуть повторюватися, але їх умови вже будуть не попереджувальні.

Нагадаємо, 6 листопада на польсько-українському кордоні розпочався страйк перевізників Польщі. Вони вимагають скасувати транспортний безвіз для України. За кілька днів зібралися черги на десятки кілометрів.

День простою на кордоні з Польщею коштує 300 євро

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button