Україна

Українці розповіли, яким політикам довіряють найбільше – соцопитування

Чинний президент очолив рейтинг довіри

Рейтинг довіри серед політиків через рік президентства все ще очолює Володимир Зеленський, якому довіряють 57% громадян.

Про це свідчать результати опитування соціологічної групи “Рейтинг” від 12-13 травня, – інформує 1NEWS.

Більше третини опитаних не змогли оцінити свій рівень довіри до політиків Дмитра Разумкова та Дениса Шмигаля. Загалом Разумкову довіряють 25%, не довіряють – 33%, чинному прем’єру довіряють лише 14%, а 39% – не довіряють”.

До усіх інших політиків помітно переважає недовіра, при цьому Юрію Бойку (“Опозиційна платформа – За життя”) довіряють 25%, не довіряють – 57%, Святославу Вакарчуку (“Голос”) – 24% і 61% відповідно, Юлії Тимошенко (“Батьківщина)  – 22% і 72%, Петру Порошенку (Європейська солідарність”) – 20% і 76%.

 

Крім того, за результатами опитування, третина населення оцінюють напрям руху країни як правильний, а половина – як неправильний, ще 17% не змогли відповісти.

Відзначається, що більш позитивно оцінюють ситуацію молоді респонденти, прихильники президента Зеленського та партії “Слуга народу”.

Опитування проводилося 12-13 травня 2020 року серед 3000 респондентів віком від 18 років в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу.

Помилка репрезентативності не більше 1,8%.

Метод опитування: CATI (computer-assisted telephone interviews – телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера).

Джерело: Рейтинг

Tags

Останні новини

Back to top button
Close