Україна

Українці розповіли, чи дотримуються карантину – соцопитування

Зокрема, майже усі українці ретельно і часто миють руки

Незважаючи на високий рівень стурбованості і підтримку запроваджених обмежувальних заходів у зв’язку із ризиком поширення коронавірусу, не всі українці дотримуються заходів боротьби з коронавірусом.

Про це повідомляє 1NEWS.

За даними дослідження, рекомендацію “виходити з дому тільки в разі крайньої необхідності” ніколи не дотримуються чи рідко дотримуються 15% опитаних (завжди дотримуються 39%),

Не одягають маску в громадських місцях 47%  (з них 23% через нестачу масок, а 14% вважають непотрібним), завжди одягають 23%.

Рекомендацію не користуватися громадським транспортом не виконують 20% .

Рекомендацію дезінфікувати мобільний та інші речі, повернувшись додому, не виконують чи рідко виконують 37% (завжди виконують 31%).

Рекомендацію “Торкатися кнопок ліфта і ручок дверей в рукавичках або серветкою” не виконують чи рідко виконують 54% (завжди виконують 21%).

Часто і ретельно миють руки майже всі, рідко виконують це лише 3%, виконують 97%, з них 73% завжди

Не уникають чи рідко уникають контакту з іншими людьми 20% (завжди уникають 26%)

При цьому найбільше українців турбують проблеми здоров’я близьких (65%) і свого здоров’я (32%).

 

Опитування проводилось з 21 до 24 березня 2020 року на онлайн панелі Inpoll.    Всього було опитано 402 респондента, що мешкають у всіх регіонах України (на підконтрольних територіях) за квотною вибіркою, що репрезентативна для міського населення України віком від 18 років, що користуються Інтернетом (приблизно 80% міського населення).

Джерело: КМІС

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close