Україна

Українці потрапили в рейтинг країн зі швидким скороченням робочої сили

У 2019-му році щонайменше 40 країн очікує скорочення робочої сили, зокрема найсильніше це буде помітно в Україні. Про це згадали аналітики консалтингової компанії Price waterhouse Coopers (PwC) в своєму огляді Global Economy Watch, інформує 1NEWS.

Так, експерти, грунтуючись на даних Світового Банку за 2018 рік, склали рейтинг країн з прогнозовано найшвидше скорочуваною робочою силою у 2019 році. Скорочення робочої сили в цьому році, згідно з прогнозами, досягне близько 1,4%. За Україною в рейтингу слідують Болгарія, Румунія, Литва, Угорщина, Латвія, Молдова, Хорватія, Росія і Білорусь.

Крім того, згідно з даними Світового банку, в семи країнах G20 так само відзначається скорочення робочої сили, як і у випадку з іншими великими економіками, такими як Австрія, Португалія та Іспанія. У 2019 році, відзначають аналітики, коло таких країн буде тільки рости.

“Зменшення кількості працівників проблематично для економіки. Продуктивність повинна підвищуватися швидше, щоб обсяг виробництва залишався незмінним. Державне фінансування повинно бути отримано від меншого числа вкладників. І якщо скорочення робочої сили викликано старіючим суспільством, з’являється більше пенсіонерів, які повинні бути забезпечені підтримкою в старості. Ми очікуємо, що далекоглядні уряди приділятимуть більше часу роздумів про те, як довше зберігати своїх літніх працівників частиною робочої сили в найближчі роки”, – зазначили автори доповіді.

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close