Україна

Українці оцінили дії президента, уряду та парламенту

КМІС провів соціологічне опитування

Київський міжнародний інститут соціології дослідив ставлення українців до дій і заяв Президента, парламенту і уряду.

Відповідне опитування методом телефонного інтерв’ю було проведене у травні-червні 2020 року, – інформує 1NEWS.

Зазначається, що, оцінюючи дії органів влади в травні-червні цього року, 38% респондентів відповіли, що схвалюють дії та заяви Президента Зеленського (в травні – 47%); 45% – не схвалюють (в травні – 37%).

Різниця між часткою тих, хто схвалює дії та заяви президента, та часткою тих, хто не схвалює, вперше за останній рік стала від’ємною і становила мінус 7 відсоткових пунктів.

Дії Кабінету міністрів схвалюють 23% опитаних в червні (24% в травні); 59% – не схвалюють (61% в травні). Баланс оцінок є від’ємним і становить мінус 36 відсоткових пунктів. В порівнянні з травнем баланс оцінок дії уряду майже не змінився.

Водночас 21% українців схвалюють дії Верховної Ради (22% в травні); 62% – не схвалюють (65% в травні). Баланс оцінок є від’ємним і становить мінус 41 відсоткових пунктів.

КМІС з 20 по 23 червня 2020 року провів опитування методом CATI (телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера, computer-assisted telephone interviews) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів.

Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України.

До вибірки не включаються території, які тимчасово не контролюються владою України – АР Крим, окремі райони Донецької та Луганської областей. В ході опитування проведено 2000 інтерв’ю.

Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0,95 і з врахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує: 2,2% для показників близьких до 50%, 2,1% — для показників близьких до 25%, 1,4% — для показників близьких до 10%.

Дані цього дослідження порівнюються с результатами попередніх опитувань КМІС.

Джерело: Укрінформ

Tags

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close