Україна

Українці не хочуть вступати у партії

Основна причина - відсутність часу на таку безоплатну діяльність

Переважна більшість населення не входить до жодного з громадських організацій, об’єднань і партій через відсутність часу на безоплатну роботу, незацікавленість подібною діяльністю, а також через невіру у результативність своєї участі.

 

Це засвідчили результати дослідження Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва та соціологічної служби Центру Разумкова, – повідомляє 1NEWS.

Так, 86,6% опитаних не є членами жодного з громадських об’єднань, 5,2% – є членами ГО, 3,6 – профспілок, 2,8% – релігійного об’єднання чи общини.

Водночас членами партій є 1,2% опитаних респондентів.

Основною причиною того, що вони не беруть участі в громадській діяльності майже третина (27,7%) респондентів назвала відсутність часу на таку безоплатну діяльність.

Окрім того, 23% відповіли, що вони не вірять в те, що їх діяльність щось змінить, а 22,1% зазначили, що вони взагалі не зацікавлені такою діяльністю.

Водночас 20,6% готові взяти участь у роботі в громадських об’єднаннях за умови, якщо діяльність організації відповідатиме їх переконанням, 20,2% – якщо така організація працює на благо України, 19,7% – якщо таку організацію очолює людина, яка викликає довіру і повагу. У той же час достойний заробіток 17% опитаних назвали умовою участі у ГО.

Джерело: Укрінформ

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close