Україна

Українці масово купують автомобілі які були в експлуатації

У вересні 2017 року, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, продажі імпортних б/у автомобілів в Україні підвищилися майже в 2 рази до 5 336 тис одиниць, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу асоціації «Укравтопром».

На первинному автомобільному ринку у вересні було зареєстровано 13 тис 176 легкових автомобілів, в тому числі 5 336 автомобілів, що були в експлуатації.

Кількість первинних реєстрацій автомобілів з пробігом майже вдвічі перевищила результат річної давності, коли на такі автомобілі вже діяли знижені акцизи.

Лідер первинного ринку б/у автомобілів Renault показав результат 1 000 первинних реєстрацій. На друге місце опустився Volkswagen — зареєстровано 974 автомобіля з пробігом. На третій позиції закріпилася Skoda (592 одиниць). Opel стабільно утримує четвертий рядок рейтингу з результатом 362 б / у авто.

Замикає п’ятірку лідерів Nissan — 268 б / у авто отримали українські номери. Всього з початку року в Україні було поставлено на облік 38 тис 588 імпортованих колишніх в експлуатації легкових автомобілів, що в 5,7 рази більше, ніж за перші дев’ять місяців 2016 року.

 

Теги

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close