Україна

Українці готові вакцинуватися російською вакциною від коронавірусу, – опитування

Українці, які взяли участь в опитуванні програми «Чуємо кожного» на телеканалі 112 Україна, заявляють, що готові використовувати російську вакцину проти коронавірусу, аби захистити себе.

За словами опитаних, найбільш ефективний і швидкий вихід для України в нинішній ситуації – скористатися вакциною, розробленою в Росії.

Вони акцентують увагу на тому, що країна – виробник вакцини, яка допоможе побороти коронавірус і зменшити кількість смертей, – не важлива. Головне, щоб вона допомогла.

«Мені здається, абсолютно все одно, з якої країни. Головне, щоб допомогла людям», – каже мешканка Ужгорода.

«Не має значення, звідки вона прийде, аби вона допомагала людям, була реально хорошою, без побічних ефектів. Здоров’я людей не має меж», – вторить їй мешканка Краматорська.

«Якщо є можливість отримати ефективну вакцину, то треба її закуповувати. Є категорія людей, які готові заплатити за цю вакцину. І я, наприклад, можу собі це дозволити», – зазначає житель Києва.

«Якби вакцина була, ми б всі нею прищепилися, вся моя сім’я, всі мої знайомі. І країна походження значення не має. Головне – життя і здоров’я людей», – підкреслює одеситка.

Вони закликали голову політради «Опозиційної платформи – За життя» Віктора Медведчука домовитися з Росією про виробництво вакцини в Україні.

Простих українців підтримали і відомі співгромадяни. Так, з відкритим листом до голови політради «Опозиційної платформи – За життя» вже звернулися голова СКМ Олександр Потьомкін, заслужений діяч мистецтв України Любов Титаренко і академік Анатолій Пешко.

Нагадаємо, голова політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат України Віктор Медведчук на початку жовтня в рамках візиту до Москви зустрівся з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним і обговорив з ним можливість поставки в Україну вакцини від коронавірусу.

 

Останні новини

Back to top button