Україна

Українським водійським посвідченням можна буде скористатися у Туреччині

Вітчизняними водійськими правами можна буде скористатися в Туреччині. Про це домовились міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков та Голова Національної поліції Сергій Князєв під час зустрічі з міністром внутрішніх справ Турецької республіки Сулейманом Сойлу, пише 1NEWS, посилаючись на Gazeta.ua.

У свою чергу водійські посвідчення турків будуть діяти на території нашої держави.

Також Київ продовжує активну роботу у контактній групі – України-Туреччини-Азербайджану-Грузії по боротьбі з транснаціональною організованою злочинністю.

” Туреччина вже передала двох громадян, яких розшукувала поліція України. Двох осіб, яких підозрюють в тероризмі ми передали Туреччині. Ще одна особа чекає на екстрадицію”, – розповів Сергій Князєв у Стамбулі.

У квітні 2019-го Кабмін України посилив контроль над видачею водійських прав. Тепер реєстрацію навчальних груп в сервісному центрі МВС необхідно проводити до початку занять.

Також змінили порядок видачі водійських прав. Іспити в автошколах фіксуються на відео, термін дії першого свідоцтва про закінчення навчання скоротили до двох років.

Back to top button