Україна

Український виробник виготовляв ялинкові прикраси для російської армії

Представник керівництва Клавдієвської фабрики ялинкових прикрас Павло Гукасов запевнив, що після оприлюднення такої інформації тираж ялинкових прикрас з логотипом російської армії вже ліквідовано

В.о. голови правління Клавдієвської фабрики ялинкових прикрас Павло Гукасов відреагував на повідомлення про виготовлення іграшок з логотипом армії Російської Федерації.

Екскурсовод Сергій Савченко на своїй сторінці у Facebook написав пост про те, що у художньому цеху фабрики ялинкових прикрас у Клавдієвому виготовляють вироби для армії Росії, – інформує 1NEWS.

Він попросив розповсюдити цю інформацію у мережі.

Савченко також розповів, що на підприємстві заборонено здійснювати фото- і відеозйомку. А до тих, хто наважується зняти відео, охорона і працівники ставиться агресивно.

У свою чергу представник керівництва фабрики Гукасов запевнив, що після оприлюднення такої інформації тираж ялинкових прикрас з логотипом російської армії вже ліквідовано.

За його словами, у зв’язку з короткою сезонністю бізнесу та в боротьбі за ринок з китайськими виробниками “за останні шість років фабрика не змогла повністю відмовитися від російського ринку” і частина річної продукції фабрика поставляла в Росію. Частково співпрацю з РФ він пояснив тим, що “історично склалося так”.

“Через те, що співробітники не були проінструктовані мною не брати замовлення подібного формату, почали його виконання без усякого сумніву. І тільки конфліктна ситуація дозволила мені взяти безпосередню участь у відхиленні від виробництва даного замовлення. Дана конфліктна ситуація дала мені поштовх до зміни налаштувань системи і надалі всі замовлення будуть безпосередньо проходити цензурний та етичний контроль. Я поділяю обурення громадськості і приношу свої вибачення щодо даної ситуації і сподіваюся на відновлення теплого ставлення до імені та колективу фабрики”, – заявив Гукасов.

Джерело: Українська правда

Back to top button