Україна

Український ринок електромобілів обвалився в 14 разів

Головна причина - карантин, під час якого сервісні центри Міністерства внутрішніх справ України не приймають документи на оформлення покупки вживаних машин, а саме старі авто завжди "становили левову частину українського ринку електромобілів"

У квітні 2020 року українську реєстрацію отримало 38 електромобілів, що в 11 разів менше, ніж у березні цього ж року, а в порівнянні з квітнем 2019 року – в 14 разів.

Про це повідомляє 1NEWS.

В асоціації “Укравтопром” пояснюють, що причина такого спаду – карантин, під час якого сервісні центри Міністерства внутрішніх справ України не приймають документи на оформлення покупки вживаних машин, а саме старі авто завжди “становили левову частину українського ринку електромобілів”.

Найпопулярнішою маркою квітня стала Audi E-Tron, 10 автомоболів якої було зареєстровано в Україні за вказаний період. На другому місці опинились марки BMW i3 і Porsche Taycan, по 7 авто кожної було придбано та зареєстровано у квітні цього року. Третє місце за популярність у квітні посіли марки Hyundai Ioniq Electric і Jaguar I-Pace, по 4 авто кожної з них було зареєстровано в Україні.

Джерело: Укравтопром

Tags

Останні новини

Back to top button
Close