Україна

Український режисер оголосив голодування

Таким чином, Леонід Павловський протестує проти того, що півтора десятиріччя коїться з перлиною українського національного мистецтва – Одеською кіностудією художніх фільмів

Одеський кінорежисер-постановник, заслужений діяч мистецтв України Леонід Павловський 15 жовтня оголосив голодування і вимагає міжнародного аудиту діяльності інвестора Одеської кіностудії.

Про це Павловський повідомив у Facebook, – інформує 1NEWS.

“Я, Павловський Леонід Ілліч, кінорежисер-постановник, Заслужений діяч мистецтв України, повідомляю, що з 15 жовтня розпочинаю голодування на знак протесту проти того, що півтора десятиріччя коїться з перлиною українського національного мистецтва – Одеською кіностудією художніх фільмів. Метою цієї акції ставлю примушення до скликання міжнародної об’єктивної комісії з розслідування злочинів, що були скоєні під час акціонування студії та у всі подальші роки, спрямовані на знищення ОКХФ за схемою акціонування – банкрутство – приватизація, для подальшого продажу території та майна колишнього успішного підприємства”, – написав Павловський.

Він наголосив, що Фонд державного майна неодноразово вказував “на протиправні дії керівництва студії та невиконання інвестиційних зобов’язань інвестором”.

Кінорежисер нагадав, що в 2004 році вже оголошував голодування, коли попри заборону, згідно з Конституцією, зміни форм власності держпідприємств культури та мистецтва було розпочато протиправне акціонування кіностудії. “Тоді міністр культури Юрій Богуцький пообіцяв припинити ці заходи та ініціювати надання Одеській кіностудії звання «Національна», що унеможливило б знищення студії… П’ятнадцять років тому … я погодився призупинити голодування, залишаючи за собою право відновити її, якщо стан не покращиться. З тої пори становище студії дійшло до краю”, – заявив режисер.

Кінорежисер запропонував “належним чином провести неупереджений, об’єктивний аналіз п’ятнадцятирічної діяльності ЗАТ та ПАТ «Одеська кіностудія» та зробити не демагогічні, а об’єктивні висновки з організаційними наслідками”.

Джерело: Facebook

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close