Україна

Українську ГТС готують до роботи у реверсному режимі

АТ “Укртрансгаз” модернізує компресорну станцію “Комарно” у рамках підготовки газотранспортної системи (ГТС) до роботи у реверсному режимі, інформує 1NEWS з посиланням на пресслужбу АТ “Укртрансгаз”.

“Модернізація станції дозволить суттєво підвищити маневреність та надійність функціонування ГТС у разі припинення транзиту російського газу з 1 січня 2020 року. Робота станції забезпечить створення додаткової гарантованої потужності імпорту природного газу та його постачання споживачам України взимку, а також закачування в підземні сховища газу на збереження в літній період”, – йдеться у повідомленні.

Проектна потужність модернізованої ділянки становитиме 15 млн кубометрів газу на добу в аверсному режимі та 18 млн кубометрів на добу у реверсному режимі з Польщі.

“Головне завдання капітального ремонту на станції полягає у підключенні нової технологічної ділянки трубопроводу-перемички довжиною в 420 метрів, що дозволить виконувати реверс на магістральному газопроводі “Комарно-Держкордон Ду700”, – розповіли в Укртрансгазі.

Наразі роботи на об’єкті виконано на 50%, завершити ремонт планується до кінця жовтня 2019 року.

 

 

 

Back to top button