Україна

Український уряд продовжив дію ембарго на російські товари до кінця 2019 року

Обмежувальні заходи були запроваджені з 2 січня 2016 року у відповідь на торговельні заборони та обмеження РФ щодо України

Кабінет міністрів України продовжив до кінця 2019 року дію ембарго на низку товарів з Росії, а також ввізного мита на інші товари. Таке рішення уряд України ухвалив без обговорення, повідомляє 1NEWS.

Обмежувальні заходи були запроваджені з 2 січня 2016 року у відповідь на торговельні заборони та обмеження РФ щодо України. Тоді Україна заборонила поставки російських продуктів харчування, а також низки інших товарів, сумарна вартість імпорту яких відповідає вартості забороненого РФ українського експорту. Київ обмежив ввезення жувальних гумок, шоколаду, кави, цигарок, пива, горілки і деяких інших товарів російського виробництва.

Як повідомлялось, Росія призупинила дію договору про зону вільної торгівлі в рамках СНД з Україною та запровадила ембарго на українські товари з 1 січня 2016 року. Москва заборонила ввозити з України сіль, сири, молочні товари, рибні консерви й іншу продовольчу продукцію.

Джерело: Німецька хвиля

Tags

Останні новини

Back to top button
Close