Україна

Український офіцер розповів, як 3 роки працював на ГРУ

Три роки поспіль він зливав росіянам дані про українські літаки

Високопоставлений офіцер Сергій Лазарєв, який відповідав за облік усієї техніки в Збройних Силах України, 3 роки працював на ГРУ.

Про це викритий контррозвідкою ворожий агент розказав в інтерв’ю, – повідомляє 1NEWS.

Лазарєв свого часу у міністерстві оборони відповідав за облік усієї техніки в Збройних Силах. Мав кабінет на головному авіаремонтному заводі країни. Він щиро зізнається – Україну сприймав лише у вигляді філіалу Росії. Жаліється, що українізація викликала в нього просто фізичне відторгнення.

“Неприємно. Українською мовою все. Російською говориш, підозріло на тебе дивляться. Мені було некомфортно, і я сам шукав шляхи, виходи і способи передачі інформації”, – розповідає він.

І знайшов. У Росії, в прикордонному містечку Шебекіно, в будинку рідної сестри, він і зустрівся з майбутнім куратором Денисом, офіцером російської військової розвідки. Росіян цікавили секрети української військової авіації, а зраднику було достатньо російської пенсії.

Агент отримав позивний – “Сократ”.

Три роки поспіль “Сократ” зливав росіянам дані про українські літаки. Який масив інформації перекочував через нього в Росію достеменно невідомо.

Зазначається, що у ноутбуці, який дали йому в російській розвідці, була встановлена програма, яка знищує всі сліди контактів зрадника.

Жодних слідів. Майже немає доказів. Але “Сократ” був викритий, коли почав цікавитись авіабазою під Києвом. Він уникав ризикованих рухів, тому намагався потрапити на базу через знайомих, які служать там.

Авіабаза у Василькові – стратегічний об’єкт, який прикриває небо над Києвом. Росіян цікавить її теперішній стан.

Повідомляється, що одним із завдань “Сократа” було купити український безпілотний літальний апарат, який використовується на фронті і кілька разів допомагав виявити російську техніку на окупованому Донбасі і знищити її.

Безпілотник до Росії мав доправити не агент “Сократ”, а зовсім інша людина. Яка саме, поки що не відомо. Тож шпигунська історія триває.

Пізніше 10 грудня Служба безпеки відреагувала на появу вищевказаного інтерв’ю повідомленням, що вищевказаний шпигун відбуває покарання, призначене рішенням Фастівського міськрайонного суду.

За матеріалами СБУ, рішенням суду (від вересня 2018 року) чоловіка було засуджено до 4 років позбавлення волі.

Джерело: ТСН.тиждень

Tags

Останні новини

2 Comments

  1. Вся ота руська офіцерська мерзота є агентами путіна! Є такий генерал наєв – командуючий ато,. а його РІДНИЙ БРАТ – велике руське цабе у Криму ! То що, руський наєв буде Україну захищати ? Не смішить мої тапки…. Вся верхівка міністерства оборони є агентами путіна ! це вони разом з путіним знищували українських солдат і офіцерів в Іловайському котлі, це вони разом із путіним знищували українців у донецькому аеропорті, це вони готували знищення українців у дебальцевському котлі… Це вони знищували склади з боєприпасами у лозовій, балаклеї….

  2. Вместо того, чтобы уехать на родину в начале 90-х он решил гадить стране, в которой жил скотина.В

Back to top button
Close