Україна

Український депутат подав у відставку через танці Путіна

Віктор Вовк написав заяву про свою відставку з посади співголови групи з міжпарламентських зв'язків з Австрією

Народний депутат України Віктор Вовк написав заяву про свою відставку з посади співголови групи з міжпарламентських зв’язків з Австрією.

Про це він повідомляє 1NEWS.

“Три з половиною роки тому я був обраний співголовою депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Австрійською Республікою і сприйняв це з наснагою та ентузіазмом… На жаль, після того, як міністр закордонних справ Австрії Карін Кнайсль вирішила демонстративно запросити на своє весілля президента Росії Володимира Путіна (якого вона ледве знала!), а також після ганебних фотографій міністра Кнайсль, яка схилила коліно перед Путіним, що поширились по всьому світу, добре ім’я Австрії в Україні зазнало важкого удару”, – зазначив він.

Народний депутат повідомив, що “проблема полягає не тільки в особистих рішеннях міністра Кнайсль, а й у загальній тенденції неповаги до України, що останніми роками демонструє Австрійська партія свободи, яку міністр представляє в уряді”.

“Враховуючи вищевикладене, я не бачу можливості продовжувати виконання своїх обов’язків та заявляю про відставку з посади співголови групи з міжпарламентських зв’язків з Австрійською Республікою та вихід зі складу зазначеної групи”, – написав Вовк.

Джерело: Facebook

Back to top button