Україна

Українських аграріїв буде представлено на Міжнародному ярмарку у Берліні

Український бізнес, вперше за 5 років, буде офіційно представленений на продовольчій виставці-ярмарку «Міжнародний зелений тиждень» (м. Берлін, Німеччина 18-27 січня) на базі окремого національного павільйону, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу Міністерства аграрної політики та продовольства України.

 

“Завдання експозиції – ознайомити відвідувачів із продукцією національних виробників, просувати бренд made in Ukraine в світі, підтримувати позитивний імідж країни і сприяти залученню іноземного капіталу”, – наголосили у профільному міністерстві.

На українській експозиції загальною площею 1200 кв. м буде презентована продукція від 50 українських компаній, а саме молочні та м’ясні вироби, органічні та вегетаріанські продукти, риба та морепродукти, алкогольні та безалкогольні напої, кондитерські вироби та мед, молочна продукція та інше.

Крім того, в рамках «Зеленого тижня» офіційна делегація від Мінагро візьме участь у низці двосторонніх зустрічей, а також у Глобальному форумі з продовольства і сільського господарства на тему: «Цифрове сільське господарство – інтелектуальні рішення для сільського господарства майбутнього».

«Міжнародний зелений тиждень» – одна з найбільших і найпрестижніших агропромислових виставок у світі, яка була заснована у Берліні в 1926 році. У заході беруть участь 1,7 тис. учасників із 65 країн світу та понад 400 тис. відвідувачів. У рамках виставки проводиться близько 300 симпозіумів, семінарів, форумів, засідань комітетів і т.д.

Ключовими заходами для офіційних делегацій від урядів держав-учасниць є Глобальний форум з продовольства і сільського господарства, а також конференція міністрів сільського господарства, у яких беруть участь представники понад 80 міжнародних міністерств.

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close